Filter Staff

Joachim Friberg

VD & Försäljning
0521-26 26 40
E-post: joachim.friberg@cela.nu
Intressen: Golf, resor och speciellt till Frankrike

Lucia Henriksson

Försäljnings- & Marknadsansvarig
0521-26 26 40, 0703-702 704
E-post: lucia.henriksson@cela.nu
Intressen: Plocka svamp, mat & vin

Anders Bennersten

Produktionschef
0521-26 26 48
E-post: anders.bennersten@cela.nu
Intresse: Jakt

Jessika Fransson

Försäljning
0521-26 06 52, 070-786 96 66
E-post: jessika.fransson@cela.nu
Intressen: Basket och resor

Bengt Rydin

Kundservice
0521-26 26 40
E-post: bengt.rydin@cela.nu
Intressen: Golf och utförsåkning

Tobias Coster

Kundservice
0521-26 26 40
E-post: tobias.coster@cela.nu
Intressen: Fotboll, Arsenal supporter

Mathias Carlsson

Prepressansvarig
0521-26 26 44
E-post: mathias.carlsson@cela.nu
Intressen: Bada, Tottenahm supporter.

Conny Carlson

Prepress- & Storformatsoperatör
0521-26 06 57
E-post: conny.carlson@cela.nu
Intressen: Gitarr- och squashfreak

Madde Nylén

Prepressoperatör
0521-26 26 47
E-post: madde.nylen@cela.nu
Intressen: Ishockey.

Patric Bengtsson

Produktion
0521-26 26 40
Intressen: Bandy, fotboll, Liverpool supporter.

Pär Andreasson

Tryckare
0521-26 26 40
Intressen: Vandra i Svenska fjällen, Åre är favoriten

Ove Josefsson

Tryckare
0521-26 26 40
Intressen: Fiske entusiast

Per Trollvik

Per Trollvik

Bokbinderi
0521-26 26 40
E-post: per.trollvik@cela.nu
Intressen: Film, extra knäcker som statist.

Johan Norén

Bokbinderi
0521-26 26 40
Intressen: Fiske

Christofer Linder

Bokbinderi
0521-26 26 40
Intressen: Fiske