Filter Staff

Mikael Berglund

VD
070-108 80 42
E-post: mikael.berglund@cela.nu
Intressen:

Peter Holmén

Försäljningschef
0521-26 26 45
E-post: peter.holmen@cela.nu
Intressen: Handboll Utförsåkning Matlagning, Manchester United supporter

Tuomas Viitala

Försäljning/Affärsutveckling
Mobil: 070-7869666
E-post: tv@cela.nu
Intressen: Styrketräning, resor

Bengt Rydin

Projektledare
0521-26 26 41
E-post: bengt.rydin@cela.nu
Intressen: Golf och utförsåkning

Tobias Coster

Projektledare
0521-26 26 49
E-post: tobias.coster@cela.nu
Intressen: Familjen, Arsenal supporter

Patric Bengtsson

Produktionschef
0521-26 26 40
E-post: patric.bengtsson@cela.nu
Intressen: Bandy, fotboll, Liverpool supporter

Mathias Carlsson

Prepressansvarig & Storformatsoperatör
0521-26 26 44
E-post: mathias.carlsson@cela.nu
Intressen: Bada, Tottenham supporter

Conny Carlson

Prepress
0521-26 06 57
E-post: conny.carlson@cela.nu
Intressen: Gitarr- och squashfreak

Madde Nylén

Bokbinderi, prepress
0521-26 26 47
E-post: madde.nylen@cela.nu
Intressen: Ishockey

Ulf Norrman

Digitaltryckare, Bokbinderi
0521-26 26 40
Intressen: Åka båt, familjen

Ove Josefsson

Offsettryckare
0521-26 26 40
Intressen: Fiske entusiast och båtliv

Christofer Linder

Bokbinderi, Offsettryckare
0521-26 26 40
Intressen: Fiske

Pär Andreasson

Tjänstledig
Digitaltryckare