Filter Staff
Joachim Friberg

Joachim Friberg

VD
0521-26 26 40
E-post: joachim.friberg@cela.nu
Intressen: Golf och resor.

Lucia Henriksson

Lucia Henriksson

Försäljnings- och marknadsansvarig
0521-26 26 40, 0703-702 704
E-post: lucia.henriksson@cela.nu
Intressen: Plocka svamp, mat & vin

Jessika Fransson

Jessika Fransson

Försäljning
0521-26 06 52, 070-786 96 66
E-post: jessika.fransson@cela.nu
Intressen: Basket och resor

Mathias Carlsson

Mathias Carlsson

Prepressansvarig
0521-26 26 44
E-post: mathias.carlsson@cela.nu
Intressen: Bada, nybliven pappa

Conny Carlson

Conny Carlson

Prepress och storformat
0521-26 06 57
E-post: conny.carlson@cela.nu
Intressen: Gitarr- och squashfreak

Madde Nylén

Madde Nylén

Prepress och storformat
0521-26 26 47
E-post: madde.nylen@cela.nu
Intressen: Ishockey.

Patric Bengtsson

Produktionschef
0521-26 26 40
E-post: patric.bengtsson@cela.nu
Intressen: Bandy, fotboll.

Pär Andreasson

Pär Andreasson

Tryckare
0521-26 26 40
E-post: par.andreasson@cela.nu
Intressen: Nybliven husägare

Staffan Wänerskär

Staffan Wänerskär

Tryckare
0521-26 26 40
E-post: staffan.wanerskar@cela.nu
Intressen: Biodling

Per Trollvik

Per Trollvik

Tryckare och efterbehandling
0521-26 26 40
E-post: per.trollvik@cela.nu
Intressen: Film, extra knäcker som statist.